Wyjazd na weekend - Polska

Wakacje, Hotele, Okazje, Polecane miejsca

Wyjazd na weekend - Polska

Postprzez Malaga » Wt paź 03, 2017 17:09

Jakie miejsca w Polsce polecacie na krotki weekendowy wypad? Zależy mi na tym, żeby zwiedzić coś fajnego.
Malaga
 
Posty: 37
Dołączył(a): N paź 01, 2017 20:36

Postprzez » Wt paź 03, 2017 17:09

 

Re: Wyjazd na weekend - Polska

Postprzez Basia » Cz paź 12, 2017 11:14

Bardzo często urządzamy z rodziną weekendowe wyjazdy. Dwa tygodnie temu byliśmy na dolnym śląsku i nocowaliśmy w Apartamentach Kudowa-Zdrój, świetne miejsce, jest wszystko czego potrzeba i dla dorosłych i dla dzieci :) Góry są niedaleko więc można też wybrać się na szlaki jeśli ktoś lubi :)
Basia
 
Posty: 63
Dołączył(a): N paź 01, 2017 20:20

Re: Wyjazd na weekend - Polska

Postprzez Calinka99 » Śr lut 14, 2018 20:39

Według mnie bardzo dobrym pomysłem będzie w takim wypadku urlop w marcu nad morzem w Primaverze w Jastrzębiej Górze. Jest to fajne miejsce, również jeśli chodzi tylko o weekendowy wypoczynek. Można wybrać się na spacer brzegiem morza, które jest dosłownie 100 m od hotelu. Do tego są zapewnione różnego rodzaju rozrywki jak kręgle, pokazy filmowe czy basen, więc nikt nie będzie się tam nudził. Dzięki temu można się chociaż na trochę oderwać od codzienności.
Calinka99
 
Posty: 38
Dołączył(a): So gru 23, 2017 16:35

Re: Wyjazd na weekend - Polska

Postprzez Hela34 » N lut 25, 2018 19:01

Z uwagi na bardzo kapryśną pogodę ostatnimi laty raczej rzadko jeżdżę na wakacje gdzieś w Polsce. Kilka deszczowych wyjazdów nad morze i w góry skutecznie mnie do tego zniechęciło. Dlatego wolę jechać gdzieś w ciepłe kraje, gdzie pogoda jest bardziej pewna. Teraz można na lotnisko podjechać swoim samochodem. W pobliżu krakowskiego lotniska jest parking Balice gdzie można zostawić samochód w bezpiecznych warunkach. A ofert wakacyjnych w ciepłych krajach pojawia się coraz więcej i to w tak atrakcyjnych cenach że aż żal nie skorzystać.
Hela34
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pn sty 15, 2018 19:37

Postprzez » N lut 25, 2018 19:01

 


Powrót do Podróże

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron