Dobry, kryjący podkład do twarzy

Dobry, kryjący podkład do twarzy

Postprzez Basia » N paź 01, 2017 20:25

Dziewczyny, może polecicie mi jakiś fajny i sprawdzony podkład do twarzy. Szukam takiego, który zakryje niedoskonałości cery.
Basia
 
Posty: 63
Dołączył(a): N paź 01, 2017 20:20

Postprzez » N paź 01, 2017 20:25

 

Re: Dobry, kryjący podkład do twarzy

Postprzez Malaga » Wt paź 31, 2017 08:17

Hej- daj szansę pierre rene skin balace https://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/ ... ofessional, to już chyba klasyk i jak dla mnie powszechne uwielbienie jest zrozumiałe :) bardzo dobrze kryje, nie przemieszcza się po twarzy, nie ściera i nie zapycha chociaż jest dość treściwy, ja z doborem koloru nie miałam problemu chociaż to już wiadomo, sprawa mocno indywidualna i bez sprawdzenia ciężko pewnie po zdjęciach na stronie dobrać
Malaga
 
Posty: 37
Dołączył(a): N paź 01, 2017 20:36

Re: Dobry, kryjący podkład do twarzy

Postprzez Izabella » Wt lis 07, 2017 05:40

Hej, też jak najbardziej popieram skin balance z pierre rene :) Faktycznie jeżeli chodzi o jakość to nie zawodzą i to nawet w zestawieniu ze znacznie droższymi markami a testowałam tego naprawdę sporo, z plusów to przede wszystkim:
+ długo się trzyma
+ nie ciemnieje po nałożeniu
+ nie ściera się
+ nie zatyka porów
+ dobrze równa kolor ale efekt maski się nie pojawia
Jak dla mnie minusów brak chociaż nie przepadam za tym jak pachnie, ale generalnie dla mnie podkłady do najlepiej pachnących kosmetyków nie należą
Izabella
 
Posty: 34
Dołączył(a): N paź 01, 2017 16:08

Re: Dobry, kryjący podkład do twarzy

Postprzez Basia » Cz gru 21, 2017 19:07

Najlepsze są takie, które kryją i jednocześnie nie zapychają. Niestety nie mogłam znaleźć nic dla siebie w drogeriach ale mam swój ulubiony fluid tonujący ze Skarbca Natury :) super sprawdza się na dzień i na wieczór
Basia
 
Posty: 63
Dołączył(a): N paź 01, 2017 20:20

Re: Dobry, kryjący podkład do twarzy

Postprzez Calinka99 » So gru 23, 2017 18:24

Mnie bardzo intrygują te podkłady - https://www.cocolita.pl/podklady/loreal-infallible-24h-matte-podklad-11-vanilla. Jest to bardzo dobra marka kosmetyków i już używam z niej uszy do rzęs oraz cieni do oczu. Ale podkładu jeszcze nie miałam. Ostatnio koleżanka mi bardzo zachwalała ten właśnie podkład i chyba przy następnym zamówieniu sobie taki sprawię. U mnie podkład przede wszystkim musi kryć, zmatowić cerę ale i jej nie zapychać czy wysuszać. Nie jest to łatwe, ale nie niemożliwe :)
Calinka99
 
Posty: 38
Dołączył(a): So gru 23, 2017 16:35

Re: Dobry, kryjący podkład do twarzy

Postprzez Olga » Śr lut 28, 2018 10:19

Mi bardzo odpowiada podkład z Rosengold. Ładnie kryje niedoskonałości i nie przesusza skóry. Do mojej cery nadaje się idealnie. Jednak zawsze przed imprezą umawiam się z Panią z mobilnego salonu - http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi/makijaz-z-dojazdem-warszawa/, która wykonuje makijaż z dojazdem w Warszawie. Ja niestety nie mam takich zdolności manualnych jak wizażystka z tego salonu. Mój makijaż za każdym razem robi furorę na imprezach, także jestem naprawdę zadowolona z usługi wykonywanej przez ten salon.
Olga
 
Posty: 2
Dołączył(a): So lut 24, 2018 00:58

Re: Dobry, kryjący podkład do twarzy

Postprzez Malaga » N mar 04, 2018 10:10

Moim zdaniem tak naprawdę ciężko jest zrobić fajny makijaż z podkładem jeśli skóra jest chora. Dlatego polecam wszystkim wybrać się do Dermediki na zabiegi kosmetyczne. Ten gabinet ma naprawdę ocean możliwości, żeby poprawić wygląd skóry. Np. terapie kwasami polimlekowym, mezoterapie i inne! Potrafią zdziałać cuda!
Malaga
 
Posty: 37
Dołączył(a): N paź 01, 2017 20:36

Re: Dobry, kryjący podkład do twarzy

Postprzez Basia » Pt maja 18, 2018 10:50

Dziewczyny ostatnio znalazłam fajny podkład do twarzy: https://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/ ... ofessional to jest jeden z najlepszych jakich miałam, ma fajne właściwości, które mi odpowiadają, perfekcyjnie dopasowuje się do struktury skóry,a ponadto zawiera ekstrakty roślinne oraz witaminę E. Ogólnie na prawdę jest super!
Basia
 
Posty: 63
Dołączył(a): N paź 01, 2017 20:20

Re: Dobry, kryjący podkład do twarzy

Postprzez pani.ola » Pn lip 16, 2018 13:31

Muszę przyznać, że makijaż odgrywa bardzo istotną rolę w moim zyciu codziennym, praktycznie nie ruszam się z domu bez podkładu i tuszu do rzęs.Moim faworytem jest Loreal - to znana na całym świecie marka oferująca kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe. Loreal https://www.cocolita.pl/loreal oferuje produkty wysokiej jakości, opracowane w badaniach laboratoryjnych, co gwarantuje bezpieczne kosmetyki dla każdego rodzaju skóry. Bestsellerowymi produktami do makijażu marki Loreal są m.in. podkłady z serii True Match.
pani.ola
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pt gru 08, 2017 19:08

Re: Dobry, kryjący podkład do twarzy

Postprzez Hela34 » Śr wrz 19, 2018 17:09

Zawsze mam duży problem z wyborem odpowiedniego podkładu, zawsze wybieram albo za ciemny albo za jasny. Dlatego na większe okazje jednak wolę się zdecydować na to, żeby ktoś mnie umalował. Profesjonalne salony (makijaż wieczorowy warszawa) używają kosmetyków wysokiej jakości, renomowanych marek. Dzięki temu makijaż jest perfekcyjny i przede wszystkim trwały. A i ceny nie są wysokie, bo za takie kosmetyki, które są używane w salonach trzeba by było zapłacić sporą sumkę.
Hela34
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pn sty 15, 2018 19:37

Postprzez » Śr wrz 19, 2018 17:09

 

Następna strona

Powrót do Makijaż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron